ЕСЕНЦИЈАЛНА ЕНЕРГИЈА односно ГЕНЕТИКА

ЕСЕНЦИЈАЛНА енергија је све оно што су нам предци дали у наслеђе. Модерно се то данас зове ГЕНЕТИКА .

У прошлости,научници су сматрали да се генетика не може мењати. Данас се зна да је генетски материјал променљив.

Енергија која је потребна да се раздвоје азотне базе аминокиселина (аденозин, цитозин, гуанин и тинин) у оквиру ланца ДНК је једнака снази замаха крила једне мушице.

То нам говори колико је мало потребно да се тај ланац јасно распоређених аминокиселина поремети али и СРЕДИ.

Шта све утиче на генетику?

Знамо да излагање неким јачим утицајима БАКТЕРИЈА И ВИРУСА може оставити дубинске последица на наш имуни систем, што се у хомеопатији назива мајазам а у медицини генетска предиспозиција. Тако на пример, ако смо били изложени утицају неког смртоносног вируса или бактерија и то успели да преживимо ,неки од тих бактерија и вируса су тако јаки да остављају последице тзв.печат на ланцу ДНК 9 колена у наслеђе. То нас чини слабијим за неке болести у будућности. Нпр. ако је неки наш предак био заражен вирусом туберкулозе, гонореје или нпр сифилиса, тифуса… то ће потомцима оставити предиспозицију за слабост неких система органа.Тако туберкулоза оставља траг на слузокози и кожи уопште, па ће сљедећа генерација патити од астме, бронхитиса, упале плућа,алергија и других дисајних проблема.Сифилис оставља посљедице на нервни систем  као и гонореја, шуга ствара гнојне процесе као и страх од сиромаштва итд…

СМРТОНОСНИ ОТРОВИ

 биљака (печурке и самоникло биље) и животиња ( паука, змија и других инсеката, риба, дивљих животињ…) којима је неки наш предак био изложен и преживео, такође стварају јак печат на генетици потомака што може довести до генетских предиспозиција за велику манипулацију како сексуалном тако и енергијом новца, информација итд.

ТЕШКИ МЕТАЛИ И РАДИОАКЗИВНИ ЕЛЕМЕНТИ

(жива, олово, бакар,…плутонијум, стронцијум, уран…)

у контакту са људима дају генетику веома тешких телесних оштећења као и преосетљивост нервног система.

АЛКОХОЛ И ОПОЈНЕ СУПСТАНЦЕ

предака дају огромну реактивност код потомака на нервни систем, преосетљивист органа за варење (јетра, слезина, панкреас, дебело и танко црево)

КОНЗЕРВАНСИ, ВЕШТАЧКЕ БОЈЕ И ПОЈАЧИВАЧИ УКУСА ,ХИДРОГЕНИЗАЦИЈЕ И ХОМОГЕНИЗАЦИЈЕ

у храни, пићу и води. Доприносе великим проблемима у варењу.

Показало се такође да су окидачи за мајазме тзв. генетске предиспозиције за неке болести вакцине. Данас има много научних студија које говоре у потврду ове тезе. Чињеница да смо изложени епидемији многих потпуно нових типова болести, као што су: алергије (ја бих рекла само преосјетљивост слузокоже и коже) затим астма, мултиплекссклероза, нервна обољења, вишак килограма, аутзам, епилепсија… говори у прилог тој тези.

СИНТЕТИЧКИ ЛЕКОВИ

Човјек је желео да унапреди здравље производећи велики број лекова попут пеницилина, кортизона, хортикостероида, антибиотика, антихистамина, хормона,… али је у ствари, тежиште здравствених проблема са једног места само пребацио на друго нпр. са коже проблеми су супресивним лековима пребачени на слузокожу, колико пута смо чули да је екцем прешао у астму или проблеми са честим упалама лечени антибиотицима завршавају најчешће слабошћу нервног система …

БОЛНЕ ЕМОЦИЈЕ

(осећај изневерености, остављености, депресија, туга, бес, мржња, љутња, огорченост, озлојеђеност….)

оба родитеља доводе до тешких оштећења нервног система бебе од аутизма до дебилиyма. Човек који баштини овакве емоције је подложан разним тешким оболенјима.

Не заустављајте се овде

Више За Прочитати

ШТА ЈЕ ХОМЕОПАТИЈА?

Хомеопатија је начин лечења који се примењивао хиљадама година. Базира се на сазнању да је човек енергетско биће. Као енергија, и наше тело поседује одређену

Опширније

Претражи више

Оставите одговор

У складу са ГДПР правилима, дужна сам да Вас обавестим: „Ова веб страница користи колачиће(„cookies“ – скрипте) који помажу да Вам сајт прикаже садржај на најбољи могући начин и да Ваше корисничко искуство буде олакшано. Ако се не слажете са коришћењем колачића, напустите сајт и обришите податке везане за ову веб страницу. Хвала на разумевању.“
Kоришћењем веб сајта прихватате Услове коришћења и Политику приватности