ESENCIJALNA ENERGIJA odnosno GENETIKA

ESENCIJALNA energija je sve ono što su nam predci dali u nasleđe. Moderno se to danas zove GENETIKA .

U prošlosti,naučnici su smatrali da se genetika ne može menjati. Danas se zna da je genetski materijal promenljiv.

Energija koja je potrebna da se razdvoje azotne baze aminokiselina (adenozin, citozin, guanin i tinin) u okviru lanca DNK je jednaka snazi zamaha krila jedne mušice.

To nam govori koliko je malo potrebno da se taj lanac jasno raspoređenih aminokiselina poremeti ali i SREDI.

Šta sve utiče na genetiku?

Znamo da izlaganje nekim jačim uticajima BAKTERIJA I VIRUSA može ostaviti dubinske posledica na naš imuni sistem, što se u homeopatiji naziva majazam a u medicini genetska predispozicija. Tako na primer, ako smo bili izloženi uticaju nekog smrtonosnog virusa ili bakterija i to uspeli da preživimo ,neki od tih bakterija i virusa su tako jaki da ostavljaju posledice tzv.pečat na lancu DNK 9 kolena u nasleđe. To nas čini slabijim za neke bolesti u budućnosti. Npr. ako je neki naš predak bio zaražen virusom tuberkuloze, gonoreje ili npr sifilisa, tifusa… to će potomcima ostaviti predispoziciju za slabost nekih sistema organa.Tako tuberkuloza ostavlja trag na sluzokozi i koži uopšte, pa će sljedeća generacija patiti od astme, bronhitisa, upale pluća,alergija i drugih disajnih problema.Sifilis ostavlja posljedice na nervni sistem  kao i gonoreja, šuga stvara gnojne procese kao i strah od siromaštva itd…

SMRTONOSNI OTROVI

 biljaka (pečurke i samoniklo bilje) i životinja ( pauka, zmija i drugih insekata, riba, divljih životinj…) kojima je neki naš predak bio izložen i preživeo, takođe stvaraju jak pečat na genetici potomaka što može dovesti do genetskih predispozicija za veliku manipulaciju kako seksualnom tako i energijom novca, informacija itd.

TEŠKI METALI I RADIOAKZIVNI ELEMENTI

(živa, olovo, bakar,…plutonijum, stroncijum, uran…)

u kontaktu sa ljudima daju genetiku veoma teških telesnih oštećenja kao i preosetljivost nervnog sistema.

ALKOHOL I OPOJNE SUPSTANCE

predaka daju ogromnu reaktivnost kod potomaka na nervni sistem, preosetljivist organa za varenje (jetra, slezina, pankreas, debelo i tanko crevo)

KONZERVANSI, VEŠTAČKE BOJE I POJAČIVAČI UKUSA ,HIDROGENIZACIJE I HOMOGENIZACIJE

u hrani, piću i vodi. Doprinose velikim problemima u varenju.

Pokazalo se takođe da su okidači za majazme tzv. genetske predispozicije za neke bolesti vakcine. Danas ima mnogo naučnih studija koje govore u potvrdu ove teze. Činjenica da smo izloženi epidemiji mnogih potpuno novih tipova bolesti, kao što su: alergije (ja bih rekla samo preosjetljivost sluzokože i kože) zatim astma, multipleksskleroza, nervna oboljenja, višak kilograma, autzam, epilepsija… govori u prilog toj tezi.

SINTETIČKI LEKOVI

Čovjek je želeo da unapredi zdravlje proizvodeći veliki broj lekova poput penicilina, kortizona, hortikosteroida, antibiotika, antihistamina, hormona,… ali je u stvari, težište zdravstvenih problema sa jednog mesta samo prebacio na drugo npr. sa kože problemi su supresivnim lekovima prebačeni na sluzokožu, koliko puta smo čuli da je ekcem prešao u astmu ili problemi sa čestim upalama lečeni antibioticima završavaju najčešće slabošću nervnog sistema …

BOLNE EMOCIJE

(osećaj izneverenosti, ostavljenosti, depresija, tuga, bes, mržnja, ljutnja, ogorčenost, ozlojeđenost….)

oba roditelja dovode do teških oštećenja nervnog sistema bebe od autizma do debiliyma. Čovek koji baštini ovakve emocije je podložan raznim teškim obolenjima.

Ne zaustavljajte se ovde

Više Za Pročitati

ŠTA JE HOMEOPATIJA?

Homeopatija je način lečenja koji se primenjivao hiljadama godina. Bazira se na saznanju da je čovek energetsko biće. Kao energija, i naše telo poseduje određenu

Opširnije

Pretraži više

Ostavite odgovor

U skladu sa GDPR pravilima, dužna sam da Vas obavestim: „Ova veb stranica koristi kolačiće(„cookies“ – skripte) koji pomažu da Vam sajt prikaže sadržaj na najbolji mogući način i da Vaše korisničko iskustvo bude olakšano. Ako se ne slažete sa korišćenjem kolačića, napustite sajt i obrišite podatke vezane za ovu veb stranicu. Hvala na razumevanju.“
Korišćenjem veb sajta prihvatate Uslove korišćenja i Politiku privatnosti